Блоки живлення на din-рейку HDR-30-12 30Вт/12В, Mean Well
Технічні характеристики:
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 85 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -40 град. |
| Максимальна температура зберігання | 85 град. |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 85 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Выходной ток, не более | 1.7 А |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 40 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| КПД, не менее | 88 % |
| Винтовое присоединение | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип корпуса | Закрытый |
Информация для заказа
- Цена: 710 ₴

