Блок живлення PSC-35A-C, Mean Well
Характеристики:
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідний струм, не більше | 1.7 А |
| Вихідна напруга | 13.8 В |
| Вихідна потужність | 35.88 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -30 град. |
| Максимальна температура зберігання | 85 град. |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 86.4 мм |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Вага | 0.145 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функції | З функцією UPS |
| Джерело живлення | AC/DC преобразователи |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип стабилизации | По напряжению |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 85 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Выходной ток, не более | 2.2 А |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Выходная мощность | 50 Вт |
| Тип корпуса | Незакрытый |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Тип монтажа | Навесной |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Тип индикации | Светодиодная |
| КПД, не менее | 87 % |
| Тип охлаждения | Пассивный |
| Наличие вольтметра | Нет |
| Наличие амперметра | Нет |
| Винтовое присоединение | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 930 ₴

