Панель оператора OP320-A-S, дисплей 3.7'' STN з підсвічуванням, порти RS232/RS485, 20 функціональних кнопок, Xinje
Характеристики:
- Виробник - Xinje
- Країна виробник - Китай
- Гарантійний термін - 12 міс
- Максимальна робоча температура навколишнього середовищам-м50 град.
- Ступінь захисту IP - 65
- Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв - RS232, RS485
- Тип панелі оператора - Графічна панель
- Тип панелі оператора за мобільностю - Вбудована
- Кількість клавіш - 20 шт.
- Метод введення даних панелі оператора - З клавіш
- Габаритні розміри: Ширина - 94 мм; Довжина - 172 мм; Висота - 30 мм
- Діагональ екрану - 3.7 дюйм
- Тип екрану панелі оператора - Монохромний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Страна производитель | Китай |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 85 В |
| Максимальное входное напряжение | 265 В |
| Выходной ток, не более | 3.33 А |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходная мощность | 40 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип монтажа | На DIN рейку |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| КПД, не менее | 88 % |
| Винтовое присоединение | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип корпуса | Закрытый |
Информация для заказа
- Цена: 3 800 ₴

