Реле твердотільне однофазне SSR-25DA, Fotek
ОРИГІНАЛЬНА ПРОДУКЦІЯ
Однополюсні реле твердотільні серії SSR використовуються для комутації нагрівальних елементів, двигунів, трансформаторів, ламп, зварювальних агрегатів і пускозарядних пристроїв.
Твердотільні реле мають такі переваги перед електромеханічними:
- відсутність іскор та електричної дуги при комутації;
- гальванічна розв'язка входу та виходу;
- малі розміри;
- відсутність брязкоту контактів;
- Істотно менший рівень електромагнітних перешкод; має значно більший ресурс і вимагає профілактичних робіт у процесі эксплуатации;
- Висока швидкодія;
- невеликі розміри та хорошу тепловіддачу.
Характеристики:
| Диапазон коммутируемых напряжений | 24...380 В |
| Максимальный ток нагрузки | 25 А |
| Падение напряжения на модуле | 1.6 В |
| Управляющее напряжение | 3-32 В |
| Управляющий ток | 3-25 мА |
| Размеры | 62х45x23 мм |
| Вес | 97 г |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Autonics |
| Страна производитель | Южная Корея |
Информация для заказа
- Цена: 730 ₴

